DESFASURATOR 2018

NR CRT ORA INSTITUTIA NUME TRUPA SECTIUNEA CTG. VARSTA LOCALITATEA LOCUL
1 10:00 GRADINITA RORO CHIT DANCE D. MODERN F COPII BUCURESTI 3
2 10:07 GRADINITA CASTELUL BUCURIEI ALBINUTE D. MODERN F COPII BUCURESTI 1
3 10:14 GRADINITA PLANETA COPIILOR CHIT DANCE D. MODERN F COPII BUCURESTI 3
4 10:21 SCOALA COPIILOR MINARDO MAIA ZAHARESCU G. AEROBICA S CADETI BUCURESTI 1
5 10:28 GRADINITA KINDERAKADEMIE CHIT DANCE D. MODERN F COPII BUCURESTI 3
6 10:35 SCOALA COPIILOR MINARDO MARIA CERNAT G. AEROBICA S CADETI BUCURESTI 2
7 10:42 GRADINITA SF. STELIAN CHIT DANCE D. MODERN F COPII BUCURESTI 2
8 10:49 SCOALA COPIILOR MINARDO BIANCA ILIE G. AEROBICA S JUNIORI BUCURESTI 1
9 10:56 SC.GIM. G-RAL GRIGORE BASTAN AQUA DANCE MAJORETE F MINICADETI BUZAU 1
10 11:03 GRADINITA MAGICA GRUPA MICA D. MODERN F COPII BUCURESTI 2
11 11:10 G.P.P. DIN MICRO  III BLUE GIRLS MAJORETE F COPII BUZAU 1
12 11:17 GRADINITA MAGICA GRUPA MIJLOCIE D. MODERN F COPII BUCURESTI 2
13 11:24 GRADINITA P.P. NR 3 ORANGE GIRLS MAJORETE F COPII BUZAU 2
14 11:31 GRADINITA MAGICA DUO MAGICA D. MODERN D COPII BUCURESTI 1
15 11:38 GRADINITA NR 229 GRADINITA 229 LATINO F COPII BUCURESTI 1
16 11:45 KING GEORGE (PACII) MINI KINGS OPEN DANCE F COPII BUCURESTI 2
17 11:52 GRADINITA 111 EXQUISITE DANCERS BALET F MINICADETI BUCURESTI 2
18 11:59 KING GEORGE (STEFAN CEL MARE) STEFAN`S KING OPEN DANCE F COPII BUCURESTI 1
19 12:06 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR „MUGURASII„ POPULAR F COPII BUCURESTI 1
20 12:13 KING GEORGE (BRANCOVEANU) KING GEORGE TEAM D. MODERN F COPII BUCURESTI 1
21 12:20 CLUBUL ALEXANDRA POENARU EXQUISITE DANCERS BALET F MINICADETI BUCURESTI 1
22 12:27 PALATUL COPIILOR GALATI RYTMIC DANCE MAJORETE F CADETI GALATI 1
23 12:34 ARTIST CONCEPT ANGHEL MARIA CONTEMPORAN S CADETI BUCURESTI 1
24 12:41 GRADINITA NR. 160 ROMANASI SI ROMANCUTE POPULAR F COPII BUCURESTI 2
25 12:48 PALATUL COPIILOR GALATI MINI DANCE POPULAR F MINICADETI GALATI 1
26 12:55 FLY DANCE WRLDWD CREW URBAN F MINICADETI BUCURESTI 1
27 13:02 FLY DANCE TANASESCU NATALIA URBAN S CADETI BUCURESTI 1
28 13:09 LOTUS CLUB ADELA FLORESCU BALET S COPII BUCURESTI 1
29 13:16 CLUBUL ALEXANDRA POENARU EXQUISITE DANCERS CONTEMPORAN F MINICADETI BUCURESTI 1
30 13:23 GRADINITA MAGICA AFTERSCHOOL GR .MAGICA D. MODERN F MINICADETI BUCURESTI 3
31 13:30 PAS CLASSIQUE BALLET ANGHEL MARIA BALET S CADETI BUCURESTI 1
32 13:37 LOTUS CLUB SARA MARINA CARACTER S COPII BUCURESTI 1
33 13:44 GOLDEN ATHLETS TRIO GOLDEN ATHLETS G. AEROBICA T MINICADETI BUCURESTI 1
34 13:51 FLY DANCE IANCULESCU EMMA D. MODERN S MINICADETI BUCURESTI 2
35 13:58 LOTUS CLUB FLASHLIGHT CONTEMPORAN D MINICADETI BUCURESTI 1
36 14:05 GOLDEN ATHLETS FORMATIA GOLDEN ATHLETS G. AEROBICA F MINICADETI BUCURESTI 1
37 14:12 SCOALA GIM. HERASTRAU MUGURI ROMANESTI POPULAR F CADETI BUCURESTI 1
38 14:19 FLY DANCE IANCULESCU ELIZA OPEN DANCE S MINICADETI BUCURESTI 2
39 14:26 GRADINITA LUI ANDREI HAPPY BUTTERFLY D. MODERN F COPII ILFOV 1
40 14:33 LOTUS CLUB GAMAN ALEXANDRU LATINO S SENIORI BUCURESTI 1
41 14:40 FLY DANCE CORINA ANGHEL CONTEMPORAN S SENIORI BUCURESTI 1
42 14:47 SC. GIM. NR 1 SF. VOIEVOZII VELEA RALUCA OPEN DANCE S CADETI BUCURESTI 1
43 14:54 CLUBUL COPIILOR SECTOR 6 MINIEURITMIC OPEN DANCE F COPII BUCURESTI 3
44 15:01 SC. GIM. NR 1 SF. VOIEVOZII CLOPOTEII OPEN DANCE F MINICADETI BUCURESTI 2
45 15:08 SC. GIM. NR 1 ILFOV DYVAS D. MODERN F MINICADETI ILFOV 2
46 15:15 SCOALA DE CIRC„FUNNY CIRCUS„ MIHAILESCU SONIA G. ACROBATICA S CADETI BUCURESTI 1
47 15:22 SC. GIM. NR 1 ILFOV AKTIV DANCE D. MODERN F CADETI ILFOV 2
48 15:29 SCOALA DE CIRC„FUNNY CIRCUS„ PREDA BIANCA G. ACROBATICA S CADETI BUCURESTI 2
49 15:36 FITNESS MIRELA PASCA ACRO-GYM DANCE M.PASCA OPEN DANCE F MINICADETI BUCURESTI 1
50 15:43 FABIS DANCERS OPAL CARACTER F MINICADETI VALENII DE MUNTE 1
51 15:50 SCOALA DE CIRC„FUNNY CIRCUS„ GHEORGHE BIANCA G. ACROBATICA S CADETI BUCURESTI 3
52 15:57 FITNESS MIRELA PASCA ACRO-GYM DANCE M.PASCA OPEN DANCE S MINICADETI BUCURESTI 3
53 16:04 FABIS DANCERS AGATE BALET F COPII VALENII DE MUNTE 1
54 16:11 DANCE PLANET GOGU RAISA OPEN DANCE S MINICADETI BUCURESTI 1
55 16:18 SCOALA DE DANS„ VALY STANCIU„ FOR YOU URBAN F MINICADETI OLTENITA 2
56 16:25 FABIS DANCERS OPAL SHOW DANCE F MINICADETI VALENII DE MUNTE 1
57 16:32 DANCE PLANET GOGU RAISA BALET S MINICADETI BUCURESTI 1
58 16:39 SCOALA DE DANS„ VALY STANCIU„ CANDY TEMATIC F COPII OLTENITA 3
59 16:46 FABIS DANCERS AGATE TEMATIC F COPII VALENII DE MUNTE 1
60 16:53 SCOALA GIM.DRAGOMIRESTI DEAL ANSAMBLUL HORA POPULAR F COPII ILFOV 3
61 17:00 SCOALA DE DANS„ VALY STANCIU„ MYSTIC D. MODERN F COPII OLTENITA 2
62 17:07 C.S.ALLSTARS SPORTS MICILE STELUTE D. MODERN F CADETI PUCIOASA 1
63 17:14 C.S.OLIMPIC TRIUMF DUO CSOT OPEN DANCE D SENIORI BUCURESTI 1
64 17:21 GRADINITA COLT DE RAI STELUTE D. MODERN F COPII BUCURESTI 3
65 17:28 SRIDHARA DANCE ACADEMY SRIDHARA ACADEMY SPECIAL MOMENTS        
66 17:35 HOBBY DANCE POPA ANDREEA OPEN DANCE S MINICADETI BUCURESTI 1
67 17:42 STUDIO DE DANS SI ARTE ELENA LAZARI   ANA RADU OPEN DANCE S MINICADETI BUCURESTI 2
68 17:49 HOBBY DANCE MILITARU ADELINA CONTEMPORAN S MINICADETI BUCURESTI 2
69 17:56 HOBBY DANCE CHIVU DENISA OPEN DANCE S CADETI BUCURESTI 2
70 18:03 SRIDHARA  DANCE ACADEMY SRIDHARA ACADEMY SPECIAL MOMENTS     SRI LANKA  
71 18:10 HOBBY DANCE GANEA RIHANNA TEMATIC S MINICADETI BUCURESTI 1
72 18:17 C.S. OLIMPIC TRIUMF MINI CSOT D. MODERN F MINICADETI BUCURESTI 1
73 18:24 HOBBY DANCE BACIU ANA CONTEMPORAN S MINICADETI BUCURESTI 1
74 18:31 LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA TOXIC D. MODERN D SENIORI BUCURESTI 1
75 18:38 HOBBY DANCE HOBBY DANCE JUNIOR 1 D. MODERN F COPII BUCURESTI 1
76 18:45 C.S. OLIMPIC TRIUMF MINICSOT TEMATIC F MINICADETI BUCURESTI 1
77 18:52 ASOCIATIA CUTE IDEA CUTE IDEA DANCE TEMATIC F COPII BUCURESTI 2
78 18:59 SRIDHARA DANCE ACADEMY SRIDHARA ACADEMY SPECIAL MOMENTS     SRI LANKA  
79 19:06 SCOALA 130 SCOALA 130 LATINO F MINICADETI BUCURESTI 1
80 19:13 HOBBY DANCE HOBBY DANCE JUNIOR 2 CARACTER F MINICADETI BUCURESTI 2
81 19:20 SCOALA KINDERSTAR KINDERSTAR URBAN T CADETI BUCURESTI 1
82 19:27 PERFECT SHOW PREJNEANU ERIKA LATINO S MINICADETI BUCURESTI 1
  19:30 PREMIEREA