DESFASURATOR 2019

INSTITUTIA NUME TRUPA SECTIUNEA CTG. VARSTA LOC. LOCUL
ANA DANCE SUPER STARS SHOW DANCE F COPII BUCURESTI 1
ANA DANCE LITTLE STARS OPEN DANCE F COPII BUCURESTI 3
ACS BOOM BOOM FOCSANEANU THEODOR MODERN SOLO JUNIOR PANTELIMON 1
ASOCIATIA DANS AS ANSAMBLUL HORA POPULAR F COPII BUCURESTI 1
CELLINA DANCE CELLINA DANCE 1 CARACTER F CADETI BUCURESTI 1
ANA DANCE LITTLE STARS MODERN F COPII BUCURESTI 1
ACS BOOM BOOM STAR BOOM BOOM MAJORETE F CADETI BRANESTI 3
CHIT DANCE ACADEMY AFTER SCHOOL MONTECLARIS EDU CENTER MODERN F MINICADETI BUCURESTI 3
CENTRUL CULTURAL ION VINEA PRICHINDEII  POPULAR F MINICADETI GIURGIU 1
ACS BOOM BOOM QUEENS MODERN F CADETI PANTELIMON 1
GRADINITA CASTELUL BUCURIEI GRUPA CURIOSILOR FANTEZIE COREGRAFICA F COPII BUCURESTI 1
ASOCIATIA DANS AS TRUPA KIDS MODERN F COPII BUCURESTI 2
CHIT DANCE ACADEMY SCOALA PLANETA COPIILOR MODERN F MINICADETI BUCURESTI 2
GRADINITA CASTELUL BUCURIEI GRUPA ALBINUTELOR   SPORTIV F COPII BUCURESTI 1
HONEY BEARS CLUB BLAH-BLAH-BLAH GIM. AEROBICA F MINICADETI CORBEANCA 1
DAVIDANS CLUB COQUET GROUP OPEN DANCE F MINICADETI BUCURESTI 3
GRADINITA CASTELUL BUCURIEI GRUPA ALBINUTELOR DEMONSTRATIE          
ASOCIATIA DANS AS HORA DRAGOMIRESTI POPULAR F COPII BUCURESTI 2
CELLINA DANCE CELLINA DANCE 2 OPEN DANCE F CADETI BUCURESTI 3
ACS BOOM BOOM MINI BOOM MAJORETE F MINICADETI BRANESTI 3
BERRY FITNESS BLUE STARS MAJORETE F MINICADETI BUCURESTI 2
DAVIDANS CLUB GRADINITA 216 MODERN F COPII BUCURESTI 3
CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 2 EMA & DIANA GIM. ARTISTICA DUO CADETI BUCURESTI  
ASOCIATIA DANS AS COSOBA DANS MODERN F COPII BUCURESTI 3
CHIT DANCE ACADEMY AFTER SCHOOL BETTY-MAR HOUSE MODERN F MINICADETI BUCURESTI 3
HONEY BEARS CLUB ALADIN G. AEROBICA F MINICADETI CORBEANCA 3
CLUBUL SPORTIV SCOLAR NR 2 MICILE GIMNASTE G. ARTISTICA F MINICADETI BUCURESTI 1
BERY FITNESS BERY FITNESS G. RITMICA DUO COPII BUCURESTI 2
LOTUS CLUB M.BRAVU ERIKA PREJNEANU LATINO SOLO CADETI BUCURESTI 1
ASOCIATIA DANS AS TRUPA STAR 149 MODERN F COPII BUCURESTI  
ACS BOOM BOOM GYM BOOM OPEN DANCE F MINICADETI PANTELIMON 2
UNEFS BUCURESTI ART GYM ACRO GYM F MINICADETI BUCURESTI 1
CHIT DANCE ACADEMY AFTER SCHOOL TEDDY BAR MODERN F MINICADETI BUCURESTI 2
FITNESS MIRELA PASCA OSMAN REBECA EVELINE ACRODANCE SOLO COPII BUCURESTI 1
GRADINITA CIUPERCUTA GREIERASII TEMATIC F COPII BUCURESTI 3
LOTUS CLUB M.BRAVU SARA ANDREEA CONTEMPORAN SOLO MINICADETI BUCURESTI 1
SCOALA DE ARTE APOLLO ARTS BLISSFULL STARS G. RITMICA DUO COPII BUCURESTI 1
ACS BOOM BOOM CHEER BOOM MAJORETE F CADETI PANTELIMON 2
GRADINITA NR 229 GRADINITA 229 MODERN F COPII BUCURESTI 2
FITNESS MIRELA PASCA PINTILIA SOFIA ACRODANCE SOLO MINICADETI BUCURESTI 2
LOTUS CLUB M.BRAVU ANDREEA PANTAZICA MODERN SOLO MINICADETI BUCURESTI 1
ACS BOOM BOOM FLUTURASII MAJORETE F MINICADETI PANTELIMON 2
UNEFS BUCURESTI BOMBONICILE G. RITMICA F COPII BUCURESTI 1
DAVIDANS CLUB COQUET GROUP CARACTER F MINICADETI BUCURESTI 2
GRADINITA 111 EXQUISITE DANCERS BALET F COPII BUCURESTI 1
FITNESS MIRELA PASCA GROSU ANA MARIA ACRODANCE SOLO MINICADETI BUCURESTI 1
LOTUS CLUB M.BRAVU FLASHLIGHT CONTEMPORAN DUO MINICADETI BUCURESTI 1
ACS BOOM BOOM BUMBISORII MAJORETE F COPII PANTELIMON 1
JUST DANCE R JIRLS OPEN DANCE F CADETI PLOIESTI 2
MISTERY DIAMOND  HAI LA HORA POPULAR F COPII CONSTANTA 3
CLUBUL COPIILOR SECTOR 2 CITY DANCE TRANDAFIR ANDREEA ACROGYM SOLO MINICADETI BUCURESTI 1
DAVIDANS CLUB TRUPA JOY FANTEZIE COREGRAFICA F MINICADETI BUCURESTI 1
HONEY BEARS CLUB BABY SHARK G. AEROBICA F COPII CORBEANCA 1
JUST DANCE STAR KIDS OPEN DANCE F MINICADETI PLOIESTI 3
MISTERY DIAMOND  NATALIA & MAIA CONTEMPORAN DUO COPII CONSTANTA 1
CLUBUL COPIILOR SECTOR 2 CITY DANCE MANACHE BIANCA ACROGYM SOLO CADETI BUCURESTI 1
DAVIDANS CLUB VELA GIRLS TEMATIC F MINICADETI BUCURESTI 2
HONEY BEARS CLUB ZOUKA G. AEROBICA F MINICADETI BUCURESTI 3
JUST DANCE LOLLIPOP CREW OPEN DANCE F COPII PLOIESTI 2
MISTERY DIAMOND  POTLOG NATALIA BALET SOLO MINICADETI CONSTANTA 1
CLUBUL COPIILOR SECTOR 2 CITY DANCE BATCA DARIA ACROGYM SOLO MINICADETI BUCURESTI 2
HONEY BEARS CLUB TRIO HONEY BEARS G. AEROBICA TRIO COPII BUCURESTI 1
FITNESS MIRELA PASCA GRECU MARIA ANDREEA ACRODANCE SOLO MINICADETI BUCURESTI 3
DAVIDANS CLUB VELA GIRLS ETNO STILIZAT F MINICADETI BUCURESTI 3
MISTERY DIAMOND  CATS TEMATIC F COPII CONSTANTA 2
HONEY BEARS CLUB WILD DANCE G. AEROBICA SOLO MINICADETI BERCENI 1
ARCUL GENERATIILOR WISK MODERN F CADETI BRAILA 3
FITNESS MIRELA PASCA ACRODANCE 1 MIRELA PASCA ACRODANCE F MINICADETI BUCURESTI 3
PALATUL COPIILOR SLOBOZIA DIANIS 17 CARACTER F CADETI URZICENI 2
PALATUL COPIILOR PLOIESTI ARISTOCATS OPEN DANCE F CADETI PLOIESTI 1
MISTERY DIAMOND  ZEVADIN SARA BALET SOLO CADETI CONSTANTA 2
HONEY BEARS CLUB WAKA WAKA OPEN DANCE SOLO CADETI BERCENI 1
FITNESS MIRELA PASCA ACRODANCE 2  MIRELA PASCA ACRODANCE F MINICADETI BUCURESTI 2
ARCUL GENERATIILOR WISK MAJORETE F CADETI BRAILA 1
PALATUL COPIILOR PLOIESTI ARISTOCATS CONTEMPORAN F CADETI PLOIESTI 1
SCOALA GIM. PLAIUL NUCULUI PLAI CU DOR POPULAR F JUNIORI BUZAU 1
MISTERY DIAMOND  PERIFAN IANA  CONTEMPORAN SOLO COPII CONSTANTA 1
GOLDEN ATHLETS GOLDEN ATHLETS ACRO GYM F MINICADETI BUCURESTI 2
FITNESS MIRELA PASCA ACRODANCE 3 MIRELA PASCA ACRODANCE F MINICADETI BUCURESTI 1
ARCUL GENERATIILOR VELVET  FANTEZIE COREGRAFICA F MINICADETI BRAILA 3
PALATUL COPIILOR SLOBOZIA DIANIS 18 ETNO STILIZAT F MINICADETI URZICENI 2
CENTRUL CULTURAL ION MANU MAGIC DANCE JUNIOR MODERN F CADETI OTOPENI 1
MISTERY DIAMOND  ZEVADIN SARA CONTEMPORAN SOLO CADETI CONSTANTA 2
SC. GIM. AVRAM IANCU ANS.FOLCL. AL SCOLII AV.IANCU POPULAR F MINICADETI BUCURESTI 3
ARCUL GENERATIILOR VELVET  MAJORETE F MINICADETI BRAILA 1
SC DE DANS VALY STANCIU FOR YOU OPEN DANCE F MINICADETI OLTENITA 2
CENTRUL CULTURAL ION MANU PRETTY GIRLS CREW URBAN DANCE F CADETI OTOPENI 1
PALATUL COPIILOR BUZAU POWER DANCE MAJORETE F CADETI BUZAU 2
MISTERY DIAMOND  DOLL HOUSE TEMATIC F COPII CONSTANTA 2
CLUBUL COPIILOR SECTOR 2 CITY DANCE FANTEZIE COREGRAFICA F CADETI BUCURESTI 1
CSM BUCURESTI TEODORA DARIA MODERN SOLO MINICADETI BUCURESTI 2
AJSPT  BUZAU NOBLESS DANS 1 CARACTER F CADETI BUZAU 3
MOMENT SPECIAL         BRASOV  
             
             
MISTERY DIAMOND  NATALIA & IANA CONTEMPORAN DUO MINICADETI CONSTANTA 2
SCOALA DE DANS SHINING STAR DANCE PITICII STAR TEMATIC F COPII BRAILA 1
MISTERY DIAMOND  CIOCARLIA POPULAR F MINICADETI CONSTANTA 2
CLUBUL COPIILOR SECTOR 2 CITY DANCE MUZICALL SHOW F CADETI BUCURESTI 1
CSM BUCURESTI YASMINE & IRINA MODERN DUO JUNIORI BUCURESTI 1
AJSPT  BUZAU D`AOR DANS 1 MUZICALL SHOW F JUNIORI BUZAU 1
SCOALA DE DANS SHINING STAR DANCE PITICII STAR POPULAR F COPII BRAILA 1
MISTERY DIAMOND  BLACK & WHITE CONTEMPORAN F COPII CONSTANTA 1
HONEY BEARS CLUB WATCH OUT FOR THIS G. AEROBICA SOLO COPII BERCENI 1
SCOALA DE DANS SHINING STAR DANCE MINI STAR TEMATIC F MINICADETI BRAILA 3
CLUBUL COPIILOR SECTOR 2 CITY DANCE OPEN DANCE F CADETI BUCURESTI 1
CSM BUCURESTI GABRIELA SI DENISA MODERN DUO CADETI BUCURESTI 1
AJSPT  BUZAU NOBLESS DANS 2 CARACTER F CADETI BUZAU 3
MISTERY DIAMOND  RUN CONTEMPORAN F CADETI CONSTANTA 2
HONEY BEARS CLUB ARABIAN NIGHTS G. AEROBICA TRIO MINICADETI BERCENI 2
SC GIM NR 1 ILFOV ARTIS  MODERN F MINICADETI ILFOV 1
CSM BUCURESTI TIGRISORII MODERN F CADETI BUCURESTI 3
SCOALA DE DANS SHINING STAR DANCE MINI STAR FANTEZIE COREGRAFICA F MINICADETI BRAILA 2
HONEY BEARS CLUB TAKI TAKI OPEN DANCE DUO COPII BERCENI 1
MISTERY DIAMOND  THE LITTLE SWANS BALET F CADETI CONSTANTA 1
AJSPT  BUZAU D`AOR- DANS 2 TEMATIC F JUNIORI BUZAU 1
SC GIM NR 1 ILFOV AKTIV DANCE MODERN F JUNIORI ILFOV 2
HONEY BEARS CLUB REPLAY OPEN DANCE TRIO MINICADETI BERCENI 2
CSM BUCURESTI BIANCA GRETCAN MODERN SOLO MINICADETI BUCURESTI 3
SC GIM NR 7  BLUE SEA MAJORETE F JUNIORI BUZAU 1
MISTERY DIAMOND  ANDREI TEODORA FANTEZIE COREGRAFICA SOLO CADETI CONSTANTA 1
HONEY BEARS CLUB CHANTAGE OPEN DANCE TRIO MINICADETI BERCENI 3
SC GIM NR 1 ILFOV DYVAS MODERN F CADETI ILFOV 2
CSM BUCURESTI ANA BACIU MODERN SOLO CADETI ILFOV 2
CERCUL MILITAR BRAILA FANTASTIC DANS MAJORETE F MINICADETI BRAILA 1
MISTERY DIAMOND  ENIGMA FLORIILOR TEMATIC F MINICADETI CONSTANTA 2
SC GIM NR 7  ROMANCUTELE POPULAR F CADETI BUZAU 1
KARISMA DANCE STUDIO AMICII CARACTER F JUNIORI GALATI 1
MARY DANCE STUDIO PIEPTEA TIMEEA MODERN SOLO MINICADETI CHITILA 2
FITNESS MIRELA PASCA IORGULESCU ANA ACRODANCE SOLO CADETI BUCURESTI 1
CERCUL MILITAR BRAILA FANTASTIC DANS CARACTER F MINICADETI BRAILA 3
KARISMA DANCE STUDIO AMICII OPEN DANCE F JUNIORI GALATI 2
FITNESS MIRELA PASCA TRIO ACRODANCE MIRELA PASCA ACRODANCE TRIO MINICADETI BUCURESTI 1
MISTERY DIAMOND  STOENCIU NATALIA CONTEMPORAN SOLO COPII CONSTANTA 2
MARY DANCE STUDIO LIE CIOCARLIE POPULAR F MINICADETI CHITILA 2
CERCUL MILITAR BRAILA RITMO DANS MAJORETE F CADETI BRAILA 3
CSM BUCURESTI ANDREEA POPA MODERN SOLO CADETI BUCURESTI 3
KARISMA DANCE STUDIO AMICII MODERN F JUNIORI GALATI 1
ACADEMIA CAMPIONILOR ACADEMIA CAMPIONILOR G. AEROBICA F JUNIORI BUCURESTI 1
MISTERY DIAMOND  BUCUR ANDRADA BALET SOLO CADETI CONSTANTA 3
CERCUL MILITAR BRAILA RITMO DANS CARACTER F CADETI BRAILA 2
CSM BUCURESTI DENISA CHIVU MODERN SOLO CADETI BUCURESTI 2
ACADEMIA CAMPIONILOR BIANCA ILIE G. AEROBICA SOLO JUNIORI BUCURESTI 1
SWEET DANCE STUDIO JAZZ STARS OPEN DANCE F JUNIORI BUCURESTI 1
MISTERY DIAMOND  ANDREI TEODORA BALET SOLO CADETI CONSTANTA 1
CERCUL MILITAR BRAILA RITMIC DANS CARACTER F JUNIORI BRAILA 2
ACADEMIA CAMPIONILOR SARA, ILINCA & IRIS G. AEROBICA TRIO MINICADETI BUCURESTI 1
CSM BUCURESTI RIHANNA GANEA MODERN SOLO CADETI BUCURESTI 1
SWEET DANCE STUDIO PINK PANTHER FANTEZIE COREGRAFICA SOLO CADETI BUCURESTI 2
MISTERY DIAMOND  BUCUR ANDRADA CONTEMPORAN SOLO CADETI CONSTANTA 1
ACADEMIA CAMPIONILOR MAIA ZAHARESCU G. AEROBICA SOLO CADETI BUCURESTI 1
ASOCIATIA MY TEAM FLAMINGO DANCE MAJORETE F CADETI BUCURESTI 1
CSM BUCURESTI DENISA STAN MODERN SOLO CADETI BUCURESTI 3
SWEET DANCE STUDIO DANS CHINEZESC OPEN DANCE F MINICADETI BUCURESTI 1
MISTERY DIAMOND  POTLOG NATALIA CONTEMPORAN SOLO MINICADETI CONSTANTA 2
ACADEMIA CAMPIONILOR MARIA CERNAT-ISACHI G. AEROBICA SOLO CADETI BUCURESTI 2
HONEY BEARS CLUB DUO HONEY BEARS OPEN DANCE DUO MINICADETI BERCENI 1
CSM BUCURESTI BIANCA, MAIA & LUCA MODERN TRIO MINICADETI BUCURESTI 1
SWEET DANCE STUDIO LITTLE STARS OPEN DANCE F MINICADETI BUCURESTI 1
CERCUL MILITAR BRAILA RITMIC DANS OPEN DANCE F JUNIORI BRAILA 3
PRIMARIA TURENI ANS. FOLCL. IZVORASUL TURENIULUI POPULAR F SENIORI CLUJ 1
HONEY BEARS CLUB FLASHLIGHT OPEN DANCE TRIO MINICADETI BERCENI 1
LICEUL DE COREGRAFIE F. CAPSALI ALESSIA CHIRILA CONTEMPORAN SOLO JUNIORI BUCURESTI 1
ACADEMIA CAMPIONILOR ACADEMIA CAMPIONILOR G. AEROBICA F CADETI BUCURESTI 1
SWEET DANCE STUDIO DANS AFRICAN OPEN DANCE F CADETI BUCURESTI 1
HONEY BEARS CLUB SHAPE OF YOU G. AEROBICA F MINICADETI BERCENI 2
CLUB SPORTIV OLIMPIC TRIUMF CSOT 1 MODERN F CADETI BUCURESTI 1
LICEUL DE COREGRAFIE ALESSIA CHIRILA CONTEMPORAN SOLO JUNIORI BUCURESTI 2
CLUB SPORTIV OLIMPIC TRIUMF TRIO CSOT URBAN DANCE TRIO JUNIORI BUCURESTI 1
HONEY BEARS CLUB SCOOBY DOO PA PA OPEN DANCE F MINICADETI BERCENI 3
SCOALA DE BALET GEANINA NEAGU VISUL TEMATIC F MINICADETI BUCURESTI 1
SCOALA NR 130 BEAUTY GIRL LATINO F MINICADETI BUCURESTI 1
CLUB SPORTIV OLIMPIC TRIUMF CSOT 2 FANTEZIE COREGRAFICA F CADETI BUCURESTI 2
SCOALA NR 279 SCOALA 279 AEROBIC DANCE F CADETI BUCURESTI 1
HONEY BEARS CLUB BARBIE OPEN DANCE F COPII BUCURESTI 1
SCOALA DE BALET GEANINA NEAGU FAIRY TALE OPEN DANCE F MINICADETI URZICENI 1
ANA DANCE MAGIC STARS FOLCL. INT F MINICADETI BUCURESTI 1
ANA DANCE GOLDEN STARS ETNO STILIZAT F MINICADETI BUCURESTI 1
ANA DANCE POWER GIRLS SHOW DANCE F MINICADETI BUCURESTI 1
A.M.SPORTUL PENTRU TOTI BUCURESTI TRIO CSOT URBAN DANCE TRIO JUNIORI BUCURESTI 1
SCOALA 279 SCOALA 279 MODERN F CADETI BUCURESTI 2