ORA INSTITUTIA NUME TRUPA LOCALITATEA CATEG DE PARTICIPANTI LOCUL
10:30 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF OLIMPIC TRIUMF 1 BUCURESTI FORMATIE  1
10:35 GRADINITA 229 GRADINITA229 BUCURESTI FORMATIE  1
10:40 GRADINITA NR 273 FLUTURASII BUCURESTI FORMATIE  2
10:45 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR BUCURIE BUCURESTI TRIO  1
10:50 SCOALA GIM NR 168 PINK FLOWERS BUCURESTI FORMATIE  3
10:55 GRADINITA COLT DE RAI HEAVEN BUCURESTI FORMATIE  2
11:00 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF OLIMPIC TRIUMF 2 BUCURESTI FORMATIE  1
11:05 SCOALA 279 SCOALA 279 BUCURESTI FORMATIE  1
11:10 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR CHAIR DANCE BUCURESTI FORMATIE  1
11:15 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR TRUPA BUBURUZELOR BUCURESTI FORMATIE  2
11:20 SCOALA GIM NR 190 SCOALA GIM NR 190 BUCURESTI FORMATIE  1
11:25 SC GIM ION MINULESCU PITESTI NEVER GIVE UP PITESTI FORMATIE  1
11:30 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF ANDRADA,ANDREEA&CLARISA BUCURESTI TRIO  1
11:35 SC GIM NR 3 PALANCA, STOENESTI KIDS DANCE GIURGIU FORMATIE  1
11:40 SC GIM ION MINULESCU PITESTI SOLO ANDRONESCU MARIA PITESTI SOLO  1
11:45 AS.M.SPORTUL PENTRU TOTI BUCURESTI TRIO DAME BUCURESTI TRIO  3
11:50 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR BUCURIE BUCURESTI TRIO  1
11:55 SC GIM ION MINULESCU PITESTI SOLO PETRE CATALINA PITESTI SOLO  2
12:00 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR CIUPERCUTE BUCURESTI FORMATIE  1
12:05 SCOALA GIMNAZIALA GALBINASI RITMO DANCE BUZAU FORMATIE  1
12:10 SC GIM NR 3 PALANCA DREAM TEAM GIURGIU FORMATIE  2
12:15 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR HAPPY BUNNIES BUCURESTI FORMATIE  3
12:20 PALATUL COPIILOR BUZAU ANGELS BUZAU FORMATIE  3
12:25 SC GIM ION MINULESCU PITESTI NEVER GIVE UP PITESTI FORMATIE  2
12:30 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF SERBAN ANABEL BUCURESTI SOLO  3
12:35 PALATUL COPIILOR BUZAU POWER DANCE BUZAU FORMATIE  1
12:40 SC GIM NR 3 PALANCA/STOENESTI MIX DANCE GIURGIU FORMATIE  1
12:45 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF ANDRADA&ANDREEA BUCURESTI DUO  1
12:50 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF SERBAN ALIS BUCURESTI SOLO  1
13:00 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF ANDRADA, ANDREEA, CLARISA  BUCURESTI   TRIO  3