Categorie: Festival national de dans

JURIU FESTIVAL DE DANS TRIUMF – EDITIA V

  Marinescu Agata Denisa Data nașterii- 24.01.1995 Experienta profesionala: 2015 – Instructor de dans pentru adulti si copii Scoala de Dans Latino Time, Profesoara de balet- City Stars , Attitude Concept , StudioKids 2014 – Interpreta – dansatoare Pentru filmul DxM , Coregraf la Wilmark Dance Academy 2013 – Dansatoare colaboratoare – Teatrul National de Opereta “Ion Dacian” 2011 – prezent  – Dansatoare in trupa de dansuri folclorice romanesti: Ansamblul folcloric “Rapsodia Carpatilor”  si   Restaurantele Pescarus si Hanul lui Manuc 2011 –  Majoreta, CSM Bucuresti (echipa de baschet) 2005-2007 Dansator Opera Nationala din Bucuresti   Experienta in filmari: 2015 -Reclama Orange

FESTIVALUL NATIONAL DE DANS PENTRU COPII SI TINERET „TRIUMF” – EDITIA 4 20 APRILIE 2016, SALA POLIVALENTA BUCURESTI Muzica şi iubirea pentru dans ca artă supremă, numărul de ore de repetiţie, coregrafia, dorinţa de a excela şi de a-şi demonstra talentul propriei persoane, părinţilor şi prietenilor reprezintă destule motive pentru copiii noştri de a fi prezenţi în calitate de concurenţi în cadrul celui mai important Festival Naţional de Dans pentru Copii si Tineret "Triumf" - "Să ştii mai multe, să fii mai bun", ajuns în acest an la ediţia a IV-a. Evenimentul organizat în parteneriat cu Primăria Municipiului Bucureşti şi Federaţia Română Sportul pentru Toţi va avea loc in data de 20 Aprilie
afis
FESTIVALUL NATIONAL DE DANS PENTRU COPII SI TINERET „TRIUMF” – EDITIA 3

Editia III –  06 Aprilie 2015 ORGANIZATOR : CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF • Locul de desfasurare: CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN BUCURESTI • Numar de participanti: Peste  1500 de persoane + insotitori; Peste 100 de institutii din toata tara;   Parteneri Strategici   Primaria Municipiului Bucuresti Federatia Romana Sportul pentru Toti   Parteneri Media   Heyevent.com http://heyevent.com/event/408392062655463/festivalul-national-de-dans-pentru-copii-si-tineret-triumf-editia-a-3-a Kids News http://www.kidsnews.ro/2015/03/24/7265/ Calendar Evenimente http://www.calendarevenimente.ro/detalii.php?ev=141976 Gradinita Magica http://www.gradinitamagica.ro/eveniment/festivalul-national-de-dans-pentru-copii-si-tineret-triumf/ Gradinita The Little Artist http://thelittleartist.ro/festivalului-national-de-dans-pentru-copii-si-tineret-triumf/ All Events http://allevents.in/bucharest/festivalul-national-de-dans-pentru-copii-si-tineret-%E2%80%9Dtrium f%E2%80%9D-editia-a-3-a/408392062655463 Clubul Copiilor http://clubulcopiilor.jurnaldebucuresti.com/tag/festivalul-national-de-dans-pentru-copii-si-tineret/ Calendarul Copiilor http://www.calendarulcopiilor.ro/evenimente_zi.php?zi=2015-04-06 Smart & Happy Child http://smartandhappychild.ro/escape-crew-escape-kids-castigatorii-concursului-national-de-dans-triumf/ Ro Events http://roevents.ro/escape-crew-escape-kids-castigatorii-concursului-national-de-dans-triumf.html Revista 24 FUN http://bucuresti.24fun.ro/evenimente/festivalul_national_de_dans_pentru_copii_si_ tineret_triumf_sa_stii_mai_multe_sa_fii_mai_bun-31332.html Portal ”Vin si eu ”

X