FESTIVALUL MUNICIPAL DE MAJORETE „OLIMPIC TRIUMF„ EDITIA 1

FESTIVALUL MUNICIPAL DE MAJORETE „OLIMPIC TRIUMF„ EDITIA I

25 MAI 2016

 

LOCATIE: SCOALA 206, ALEEA ARINIS 5, SECTOR 6

HARTA LOCATIE :  CLICK AICI

 

scoala 206                                                  

DESFASURATOR

ORA DENUMIRE ECHIPA NUME INSTITUTIE
08:30-09:00 SEDINTA TEHNICA  
9:00 DESCHIDERE OFICIALA PREZENTARE PARTENERI,

SPONSORI ETC.

 
9:15 ZANA FLORILOR GRADINITA ZANA FLORILOR
9:19 STRUMFIS GRADINITA NR 1 PANTELIMON
9:23 FULG DE NEA GRADINITA FULG DE NEA
9:27 MAJORETE EUROKID GRADINITA EUROKID
9:31 AMETHYST GR.SC. GIM. NR 55
9:35 CANDY CSO PANTELIMON
9:39 STROP DE ROUA GRADINITA FULG DE NEA
9:43 BLUE PEARLS GR.SC. GIM. NR 55
9:47 YOYO GIRLS GRADINITA NR.210
9:51 MINIGIRLS 229 GRADINITA NR 229
9:55 ZANA FLORILOR GRADINITA ZANA FLORILOR
9:55- 10:05 PAUZA  
10:05 GRUPA BUBURUZELOR GRADINITA NR. 170
10:09 CRAZY CSO PANTELIMON
10:13 RED ROSES GR.SC. GIM. NR 55
10:17 PERFECT TEAM GRADINITA 272
10:21 PISICUTELE ISTETE GRADINITA 116
10:25 STELAR GRUP GRADINITA 246
10:29 ALBINUTELE GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA
10:33 GRUPA FLUTURASII 2 GRADINITA PRICHINDEL
10:37 CURCUBEU GRADINITA 230
10:41 IEPURASII GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA
10:45 GRUPA CIUPERCUTE GRADINITA PRICHINDEL
10:49 KING GEORGE KING GEORGE
10:53 ALBINUTE VESELE GRADINITA 222
10:57 GRUPA SPIRIDUSI GRADINITA PRICHINDEL
11:01 GRUPA BUBURUZE GRADINITA PRICHINDEL
11:05 GRUPA STELUTE GRADINITA PRICHINDEL
11:09 ALBINUTELE VESELE GRADINITA 218
11:13 MOMENT SPECIAL DEMONSTRATII DE KARATE CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF
11:17 ALBASTRELE VESELE GRADINITA NR 274
11:21 HAPPY KIDS GRADINITA NR.209
11:25 THE LITTLE PONY GRADINITA COLT DE RAI
11:30-11:45 PAUZA  
11:45 BUBURUZELE GRADINITA FLOAREA SOARELUI
11:49 MINIEURITMIC GRUPA MIJLOCIE SI GRUPA MARE CLUBUL COPIILOR SECTOR 6
11:53 MOMENT SPECIAL DEMONSTRATII DANS POPULAR

TRUPA „ROMANASUL„

GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR
11:57 JUST US GRADINITA M.A.P.N.
12:01 BROSCUTELE CAMPIOANE GRADINITA NR.209
12:05 MINIEURITMIC GRUPA GRUPA MARE CLUBUL COPIILOR SECTOR 6
12:09 BABY DANCE GRADINITA 94
12:13 GRUPA ALBINUTELOR GRADINITA FLOAREA SOARELUI
12:17 GRADINITA 132 GRADINITA NR 132
12:21 MINIEURITMIC GRUPA MIJLOCIE   CLUBUL COPIILOR SECTOR 6
12:25-13:00 INVITATIE LA DANS – MOMENT PE SCENA

AL TUTUTOR PARTICIPANTILOR

 
13:00 PREMIEREA PARTICIPANTILOR  

 

DESCARCA DESFASURATOR: CLICK AICI

 

Clubul Sportiv Olimpic Triumf in parteneriat cu Gradinita „Zana Florilor„sector 6, Bucuresti, organizeaza FESTIVALUL MUNICIPAL DE MAJORETE „OLIMPIC TRIUMF” EDITIA A-I-A, cuprins in CAEM 2016 la sectiunea A6 – Domeniul cultural – artistic , Dans / Muzica , la pozitia 6 pag.13 BUCURESTI,  25  mai  2016 ,  fiind o manifestare cultural-artistică organizată in colaborare cu: Inspectoratul Școlar al Municipiului Bucuresti, Inspectoratul Scolar al Sectorului 6, Administratia Scolilor Sector 6, Consiliul Local Sector 6, Primaria Sectorului 6.

OBS:

PARTICIPAREA LA FESTIVAL ESTE GRATUITA , NU EXISTA TAXA DE INSCRIERE/ PARTICIPARE !

MAIL: FESTIVALMAJORETE@GMAIL.COM

REGULAMENT

CERERE DE INSCRIERE

Organizatori

Parteneri