FESTIVALUL NATIONAL DE DANS PENTRU COPII SI TINERET „TRIUMF” – EDITIA V

 FESTIVALUL NATIONAL DE DANS PENTRU COPII SI TINERET „TRIUMF” – EDITIA v

 

27 MARTIE 2017

 

OPERA COMICA PENTRU COPII, BUCURESTI

 

DETALII INSCRIERE

 

 

CERERE DE INSCRIERE DOWNLOAD

 

 

 

 

JURIU CLICK AICI

 

 

 

 

 *DESFASURATOR: ULTIMA ACTUALIZARE : 28 MARTIE 2017

 

 

 

DESFASURATOR

 

 

NR CRT ORA INSTITUTIA NUME TRUPA SECTIUNEA CATEGORIA VARSTA NR COPII LOCALITATEA LOCUL
1 8:31 SKATEDANCE SCHOOL BARSAN MARIA NICOLE OPEN DANCE SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
2 8:34 GRADINITA CASUTA PITICILOR CHIT DANCE DANS POPULAR FORMATIE COPII 22 BUCURESTI  1
3 8:37 GRADINITA RORO CHIT DANCE DANS MODERN FORMATIE COPII 7 BUCURESTI  3
4 8:40 CLUBUL SPORTIV RITMICA DUMITRIU ALEXANDRA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
5 8:43 CLUBUL SPORTIV RITMICA CRUCERU MAIA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1.
6 8:46 CLUBUL SPORTIV RITMICA CIOBANU ANA MARIA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
7 8:49 CLUBUL SPORTIV RITMICA VASILE CARINA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
8 8:52 SCOALA DE DANS CRISS DANCE CRISS DANCE JUNIORS FANTEZIE COREGRAFICA FORMATIE COPII 24 VIDELE  1
9 8:55 CLUBUL SPORTIV RITMICA TUDOR IRINA DANS TEMATIC SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
10 8:58 CLUBUL SPORTIV RITMICA STRATULAT BIANCA OPEN DANCE SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
11 9:01 GRADINITA NR 149 ROMANASII DANS POPULAR FORMATIE COPII 26 BUCURESTI  2
12 9:04 CLUBUL SPORTIV RITMICA TUDOR IRINA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
13 9:07 CLUBUL SPORTIV RITMICA SERBANESCU ELENA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
14 9:10 SCOALA DE DANS CRISS DANCE CRISS DANCE   OPEN DANCE FORMATIE JUNIORI 24 VIDELE  1
15 9:13 GRADINITA 111 EXQUISITE DANCERS DANS CONTEMPORAN FORMATIE COPII 12 BUCURESTI  1
16 9:16 DAVID CENTER GRADINITA&AFTERSCHOOL GRADINITA DAVID CENTER DANS MODERN FORMATIE COPII 6 BUCURESTI  3
17 9:19 GRADINITA KING GEORGE PACII MINI KINGS GIMNASTICA RITMICA FORMATIE COPII 8 BUCURESTI  2
18 9:22 CLUBUL SPORTIV RITMICA STRATULAT BIANCA DANS CONTEMPORAN SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
19 9:25 CLUBUL SPORTIV RITMICA PARASCHIV DARIA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
20 9:28 CLUBUL SPORTIV RITMICA LUCU ROBERTA DANS TEMATIC SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
21 9:31 LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU JUNII SACELENI DANS POPULAR FORMATIE CADETI 20 SACELE  1
22 9:34 CLUBUL SPORTIV RITMICA IUGA MARIA GIMNASTICA RITMICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
23 9:37 GRADINITA 111 EXQUISITE DANCERS DANS MODERN FORMATIE COPII 18 BUCURESTI  1
24 9:40 LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU JUNII SACELENI DANS POPULAR FORMATIE COPII 13 SACELE  1
25 9:43 CLUBUL SPORTIV RITMICA GRIGORE BIANCA GIMNASTICA RITMICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
26 9:46 CLUBUL SPORTIV RITMICA FURNICA STEFANIA GIMNASTICA RITMICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
27 9:49 GRADINITA „COLT DE RAI„ IEPURASII DANS MODERN FORMATIE COPII 15 BUCURESTI  2
28 9:52 LICEUL TEORETIC GEORGE MOROIANU JUNII SACELENI DANS POPULAR FORMATIE CADETI 23 SACELE  2
29 9:55 CLUBUL SPORTIV RITMICA CUCIUREANU ANDRA GIMNASTICA RITMICA SOLO COPII 1 BUCURESTI  1
30 9:58 GRADINITA DARIA GRUPA MARE DANS MODERN FORMATIE COPII 9 BUCURESTI  2
31 10:01 GRADINITA ZANA FLORILOR GRUPA MARE DANS MODERN FORMATIE COPII 24 BUCURESTI  1
32 10:04 CLUBUL SPORTIV RITMICA CLUBUL SPORTIV RITMICA DANS CARACTER FORMATIE MINICADETI 16 BUCURESTI  1
33 10:07 GRADINITA NR 229 GRADINITA NR 229 DANS SPORTIV FORMATIE COPII 12 BUCURESTI  1
34 10:10 GRADINITA 216 GRADINITA 216 DANS MODERN FORMATIE COPII 12 BUCURESTI  1
35 10:13 CLUBUL SPORTIV RITMICA OPEN GATES OPEN DANCE TRIO CADETI 3 BUCURESTI  1
36 10:16 GRADINITA DARIA GRUPA MIXTA DANS MODERN FORMATIE COPII 6 BUCURESTI  2
37 10:19 GRADINITA ZANA FLORILOR GRUPA MIXTA GIMNASTICA AEROBICA FORMATIE COPII 29 BUCURESTI  1
38 10:22 CAMINUL CULTURAL CEPTURA GYA DANS TEMATIC FORMATIE MINICADETI 13 CEPTURA  1
39 10:25 GPP „ BOBOCEI DIN MICRO 3„ BLUE GIRLS MAJORETE FORMATIE COPII 16 BUZAU  2
40 10:28 SCOALA PRIMARA KING GEORGE BRANCOVEANU KING GEORGE DANS MODERN FORMATIE COPII 9 BUCURESTI  2
41 10:31 CAMINUL CULTURAL CEPTURA DEALURI CEPTURENE DANS POPULAR FORMATIE JUNIORI 8 CEPTURA  1
42 10:34 CLUBUL SPORTIV RITMICA FASHION GIMNASTICA RITMICA FORMATIE MINICADETI 5 BUCURESTI  1
43 10:37 SC.GIM.GEN. GRIGORE BASTAN NINE GIRLS MAJORETE FORMATIE CADETI 8 BUZAU  1
44 10:40 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR ALBINUTELE DANS MODERN FORMATIE COPII 8 BUCURESTI  1
45 10:43 CAMINUL CULTURAL CEPTURA GYA DANS LATINO FORMATIE CADETI 7 CEPTURA  3
46 10:46 GRADINITA KING GEORGE CAPELEI KING GEORGE DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 7 BUCURESTI  1
47 10:49 GRADINITA LUI MATEI THEODORA ZAHARIA&PALI ANDREI OPEN DANCE DUO COPII 2 BUCURESTI  2
48 10:52 GRADINITA 191 GHIOCEII DANS MODERN FORMATIE COPII 9 BUCURESTI  1
49 10:55 CAMINUL CULTURAL CEPTURA GYA DANS MODERN FORMATIE CADETI 7 CEPTURA  1
50 10:58 GRADINITA DUMBRAVA MINUNILOR ROMANASUL DANS POPULAR FORMATIE COPII 9 BUCURESTI  1
51 11:01 GRADINITA 191 PISICUTELE DANS POPULAR FORMATIE COPII 14 BUCURESTI  2
52 11:04 CAMINUL CULTURAL CEPTURA CRACIUN ANDREEA DANS CARACTER SOLO JUNIORI 1 CEPTURA  1
53 11:07 FLY DANCE IANCULESCU ELIZA DANS MODERN SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
54 11:10 FLY DANCE STANCU ALEXIA DANS MODERN SOLO COPII 1 BUCURESTI  1
55 11:13 SCOALA DE DANS MONIQUE BEATRICE PRISECARU&DANUT ROTARU DANS CONTEMPORAN DUO JUNIORI 2 BARLAD  1
56 11:16 GRADINITA 191 BUBURUZELE DANS MODERN FORMATIE COPII 14 BUCURESTI  1
57 11:19 GRADINITA 160 ROMANASII SI ROMANCUTE DANS POPULAR FORMATIE COPII 21 BUCURESTI  1
58 11:22 SCOALA DE DANS MONIQUE SWEET CANDY MAJORETE FORMATIE COPII 19 BARLAD  1
59 11:25 COLEGIUL NATIONAL SF. SAVA ALIVE- CAZACU IRINA BALET SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  1
60 11:28 GRADINITA 160 MICII DANSATORI DANS CARACTER FORMATIE COPII 24 BUCURESTI  2
61 11:31 SCOALA DE DANS MONIQUE MINI HAPPY KIDS DANS TEMATIC FORMATIE COPII 13 BARLAD  1
62 11:34 PREZENTARE PARTENERI              
63 11:37                
64 11:40 SIMO DANCE MARGINEAN MIRELA DANS CARACTER SOLO CADETI 1 NEDELEA  1
65 11:43 ANA DANCE SARA BRUJ DANS CONTEMPORAN SOLO CADETI 1 BUCURESTI  3
66 11:46 SCOALA DE DANS MONIQUE MAGIC DANCE MAJORETE FORMATIE MINICADETI 17 BARLAD  1
67 11:49 ANA DANCE PAPAN MONICA DANS CONTEMPORAN SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
68 11:52 ELITE DANCE STUDIO  ELITE DANCE STUDIO 1 OPEN DANCE FORMATIE COPII 13 BUCURESTI  1
69 11:55 SCOALA DE DANS MONIQUE LITTLE STARS DANS CARACTER FORMATIE CADETI 16 BARLAD  1
70 11:58 ANA DANCE ALEXANDRA BARAU DANS CONTEMPORAN SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  1
71 12:01 ELITE DANCE STUDIO ELITE DANCE STUDIO DANS MODERN FORMATIE COPII 12 BUCURESTI  1
72 12:04 SCOALA DE DANS MONIQUE LALA DANCE MUSICAL FORMATIE CADETI 14 BARLAD  1
73 12:07 CENTRUL CULTURAL „ION VINEA„ STILL DANCE DANS MODERN FORMATIE JUNIORI 18 GIURGIU  1
74 12:10 SCOALA DE DANS MONIQUE ANTONIA JUDEANU&ANDREI AVRAM OPEN DANCE DUO COPII 2 BARLAD  1
75 12:13 SIMO DANCE BUBBLE GUM DANS POPULAR FORMATIE MINICADETI 18 NEDELEA  1
76 12:16 SCOALA DE DANS MONIQUE JUST US OPEN DANCE FORMATIE JUNIORI 16 BARLAD  1
77 12:19 MONDODANCE DOBROESTI BABY STAR DOBROESTI DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 6 BUCURESTI  2
78 12:22 SCOALA GIMNAZIALA „AVRAM IANCU„ ANSAMBLUL FOLCLORIC AVRAM IANCU DANS POPULAR FORMATIE MINICADETI 24 BUCURESTI 2
79 12:25 SCOALA DE DANS MONIQUE SPEEDLIGHT CREW FANTEZIE COREGRAFICA FORMATIE JUNIORI 16 BARLAD  1
80 12:28 SIMO DANCE BUBBLE GUM DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 16 NEDELEA  1
81 12:31 SCOALA DE DANS MONIQUE ALECSIA SANDU&DARIO COVRIG URBAN DANCE DUO MINICADETI 2 BARLAD  1
82 12:34 ANA DANCE IOANA CIRSTEA DANS CONTEMPORAN SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  2
83 12:37 DEMONSTRATIE PRIM AJUTOR S.A.B.I.F.              
84 12:40                
85 12:43                
86 12:46                
87 12:49 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF SAVOIU ANCA GIMNASTICA AEROBICA SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  1
88 12:52 MONDODANCE   MONDODANCE DANS CONTEMPORAN FORMATIE CADETI 6 BUCURESTI  2
89 12:55 SIMO DANCE SIM DANS POPULAR FORMATIE CADETI 20 NEDELEA  2
90 12:58 MONDODANCE MONDODANCE DANS MODERN FORMATIE CADETI 7 BUCURESTI  1
91 13:01 SIMO DANCE STATE ALEXANDRA&CRACIUN ALESSIA DANS CARACTER DUO CADETI 2 BUCURESTI  1
92 13:04 SIMO DANCE DOROBANTU MELISA DANS CARACTER SOLO MINICADETI 1 NEDELEA  1
93 13:07 MONDODANCE BUCURESTI YVONA POPESCU OPEN DANCE SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  1
94 13:10 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ BRILIANT DANS TEMATIC FORMATIE MINICADETI 15 PLOIESTI  2
95 13:13 MONDODANCE BUCURESTI ALESSIA VIRTOSU DANS MODERN SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
96 13:16 SIMO DANCE SIMO DANCE FANTEZIE COREGRAFICA FORMATIE JUNIORI 17 NEDELEA  2
97 13:19 SCOALA DE DANS GHICA TRUPA SPIRIT-X DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 20 GIURGIU  1
98 13:22 MONDODANCE BUCURESTI REBECA BUCUR FANTEZIE COREGRAFICA SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  1
99 13:25 SIMO DANCE STOICA ANCA BALET SOLO SENIORI 1 NEDELEA  1
100 13:28 SCOALA GIMNAZIALA HERASTRAU MUGURI ROMANESTI DANS POPULAR FORMATIE MINICADETI 18 BUCURESTI  2
101 13:31 MIHAELA ISTRATE MIHAELA ISTRATE BALET SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  2
102 13:34 SIMO DANCE SIMO DANCE OPEN DANCE FORMATIE JUNIORI 14 NEDELEA  2
103 13:37 SCOALA DE DANS GHICA ANSAMBLUL HORA DANS POPULAR FORMATIE MINICADETI 26 GIURGIU  1
104 13:40 SIMO DANCE NEAGU CAROLINA MUSICAL SOLO MINICADETI 1 NEDELEA  2
105 13:43 SCOALA GIMNAZIALA „SFINTII VOIEVOZI„ CLOPOTEII OPEN DANCE FORMATIE MINICADETI 9 BUCURESTI  1
106 13:46 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ QUARTZ FANTEZIE COREGRAFICA FORMATIE MINICADETI 20 PLOIESTI  1
107 13:49 SIMO DANCE SIMO DANCE DANS CARACTER FORMATIE JUNIORI 34 NEDELEA  2
108 13:52 SCOALA GIMNAZIALA „SFINTII VOIEVOZI„ GYM-TEAM MAJORETE FORMATIE CADETI 13 BUCURESTI  2
109 13:55 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ TOPAZ DANS CARACTER FORMATIE JUNIORI 17 PLOIESTI  1
110 13:58 SIMO DANCE STOICA ANCA DANS CARACTER SOLO SENIORI 1 NEDELEA  1
111 14:01 BISERICA NASTEREA MAICII DOMNULUI MINI STAR DANS MODERN FORMATIE COPII 18 SLANIC  2
112 14:04 SCOALA GIMNAZIALA „SFINTII VOIEVOZI„ BUCURA-TE BUCURESTI DANS POPULAR FORMATIE MINICADETI 20 BUCURESTI  2
113 14:07 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ QUARTZ MAJORETE FORMATIE MINICADETI 20 PLOIESTI  2
114 14:10 SIMO DANCE SIMO DANCE BALET BALET FORMATIE CADETI 19 NEDELEA  1
115 14:13 BALLETISTIQUE ART BLANCHE DANS CARACTER TRIO CADETI 3 GALATI  1
116 14:16 SIMO DANCE VARZAR DELIA DANS CARACTER SOLO JUNIORI 1 NEDELEA  2
117 14:19 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ CORAL DANS CARACTER FORMATIE CADETI 16 PLOIESTI  2
118 14:22 BISERICA NASTEREA MAICII DOMNULUI STAR DANCE SENIORI DANS MODERN FORMATIE CADETI 24 SLANIC  1
119 14:25 CASA DE CULTURA A STUDENTILOR PITESTI STARFIX 1 DANS CARACTER FORMATIE CADETI 11 PITESTI  3
120 14:28 SIMO DANCE MINI SIM DANS MODERN FORMATIE COPII 12 NEDELEA  2
121 14:31 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ TOPAZ DANS CONTEMPORAN FORMATIE JUNIORI 9 PLOIESTI  1
122 14:34 BALLETISTIQUE ART NEGRAIA GEORGIANA BALET SOLO CADETI 1 GALATI  2
123 14:37 CASA DE CULTURA A STUDENTILOR PITESTI STARFIX 2 DANS LATINO FORMATIE CADETI 15 PITESTI  1
124 14:40 BISERICA NASTEREA MAICII DOMNULUI STAR DANCE    DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 16 SLANIC  3
125 14:43 SCOALA DE DANS „FABIS DANCERS„ CORAL MUSICAL FORMATIE CADETI 17 PLOIESTI  1
126 14:46 DANA DANCE PITICII VOINICI DANS MODERN FORMATIE COPII 16 URLATI  2
127 14:49 CASA DE CULTURA A STUDENTILOR PITESTI STARFIX 3 DANS LATINO FORMATIE SENIORI 9 PITESTI  1
128 14:52 BALLETISTIQUE ART TRIO BLANCHE FANTEZIE COREGRAFICA TRIO CADETI 3 GALATI  1
129 14:55 DANA DANCE PITICII VOINICI DANS TEMATIC FORMATIE COPII 16 URLATI  2
130 14:58 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS DIANA CRUCERU GIMNASTICA ACROBATICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
131 15:01 CASA DE CULTURA A STUDENTILOR PITESTI STARFIX 4 URBAN DANCE FORMATIE CADETI 24 PITESTI  1
132 15:04 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS BIANCA IOANA ILIE GIMNASTICA AEROBICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
133 15:07 CASA DE CULTURA MIZIL MINI HELLO KITTY OPEN DANCE FORMATIE MINICADETI 10 MIZIL  2
134 15:10 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS ANDREEA JOITA GIMNASTICA ACROBATICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
135 15:13 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS ANDREEA LIXANDRU GIMNASTICA ACROBATICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  3
136 15:16 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS MARIA TEODORA CERNAT-ISACHI GIMNASTICA AEROBICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
137 15:19 CASA DE CULTURA MIZIL MINI HELLO KITTY DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 10 MIZIL  3
138 15:22 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS MIRUNA ALEXANDRA CIAUS GIMNASTICA ACROBATICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
139 15:25 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS ALEXANDRA MARIA STOICA GIMNASTICA AEROBICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
140 15:28 SCOALA DE DANS „VALY STANCIU„ CANDY DANS CARACTER FORMATIE COPII 9 OLTENITA  1
141 15:31 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS ANTONIA BIANCA SURCEL GIMNASTICA ACROBATICA SOLO COPII 1 BUCURESTI  1
142 15:34 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS DAIANA ISTRATE&LUIZA GUTULESCU GIMNASTICA ACROBATICA DUO CADETI 2 BUCURESTI  2
143 15:37 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS RALUCA ENACHE & MARIA RADU GIMNASTICA ACROBATICA DUO MINICADETI 2 CORBEANCA  1
144 15:40 SCOALA DE DANS „VALY STANCIU„ FOR YOU FANTEZIE COREGRAFICA FORMATIE MINICADETI 9 OLTENITA  3
145 15:43 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS DIANA OPRISA&ANASTASIA MITINA GIMNASTICA ACROBATICA DUO MINICADETI 2 BUCURESTI  2
146 15:46 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS ALEXANDRA STOICA&ADRIANA GRAMA GIMNASTICA ACROBATICA DUO MINICADETI 2 BUCURESTI  3
147 15:49 COLEGIUL NATIONAL SF. SAVA ALIVE GIMNASTICA AEROBICA DUO JUNIORI 2 BUCURESTI  1
148 15:52 GRADINITA ART & PLAY CHIT DANCE DANS MODERN FORMATIE COPII 9 BUCURESTI  3
149 15:55 SCOALA DE DANS „VALY STANCIU„ SHADOWS DANS CONTEMPORAN FORMATIE JUNIORI 8 OLTENITA  2
150 15:58 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS THE LAST TANGO GIMNASTICA ACROBATICA FORMATIE CADETI 9 BUCURESTI  3
151 16:01 DANCE PLANET BUZEA ANA MARIA IASMINA DANS LATINO SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
152 16:04 CLUBUL COPIILOR SECTOR 6 MAGIC GROUP DANS POPULAR FORMATIE CADETI 25 BUCURESTI  1
153 16:07 SCOALA DE DANS „VALY STANCIU„ FOR YOU & EASY DANS CARACTER FORMATIE MINICADETI 11 OLTENITA  2
154 16:10 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS CLAUDIA IONESCU GIMNASTICA ACROBATICA SOLO CADETI 1 CORBEANCA  2
155 16:13 SCOALA GIMNAZIALA NR 189 MUGURI DE ROMANATI DANS POPULAR FORMATIE JUNIORI 12 BUCURESTI  2
156 16:16 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS CONGA GIMNASTICA ACROBATICA FORMATIE CADETI 7 BUCURESTI  2
157 16:19 SCOALA DE DANS „VALY STANCIU„ BONI BON DANS CARACTER FORMATIE COPII 6 OLTENITA  3
158 16:22 CLUBUL COPIILOR SECTOR 6 MAGIC GROUP DANS CARACTER FORMATIE CADETI 35 BUCURESTI  1
159 16:25 SCOALA GIMNAZIALA NR 1, 1 DECEMBRIE ILFOV AKTIV DANCE DANS MODERN FORMATIE CADETI 14 ILFOV  2
160 16:28 SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BATRANI PERINITA DIN BATRANI DANS POPULAR FORMATIE CADETI 14 PRAHOVA  2
161 16:31 STUDIO BUTTERFLY STUDIO BUTTERFLY-MOMENT 1 BALET FORMATIE COPII 18 BUCURESTI  2
162 16:34 STUDIO BUTTERFLY STUDIO BUTTERFLY- MOMENT 2 BALET FORMATIE COPII 18 BUCURESTI  3
163 16:37 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS CUBAN PETE GIMNASTICA ACROBATICA FORMATIE COPII 5 CORBEANCA  2
164 16:40 SCOALA DE BALET „ODETTE„ LETTER TO FAMILY FANTEZIE COREGRAFICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
165 16:43 SCOALA GIMNAZIALA NR 1, 1 DECEMBRIE ILFOV AKTIV DANCE DANS MODERN FORMATIE JUNIORI 4 ILFOV  1
166 16:46 LICEUL FLORIA CAPSALI SOARE IUSTINA BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
167 16:49 LICEUL FLORIA CAPSALI DELIA TEODORA-ODALISQUE VARIATION BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
168 16:52 SCOALA DE BALET „ODETTE„ THE CLOWN OPEN DANCE SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
169 16:55 C.S. THE BUCHAREST HONEY BEARS ARLEKINO GIMNASTICA ACROBATICA FORMATIE COPII 8 BUCURESTI  1
170 16:58 LICEUL FLORIA CAPSALI STANCIU MARIA STEFANIA BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
171 17:01 CLUBUL SPORTIV AMARA ANSAMBLUL COREGRAFIC RITMIC DANS MODERN SOLO MINICADETI 1 AMARA  1
172 17:04 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ODETTE VARIATION BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
173 17:07 STUDIO BUTTERFLY DOROTHEA& TEODORA  BALET DUO MINICADETI 2 BUCURESTI  1
174 17:10 AFTER SCHOOL PAPER RAINBOW CHIT DANCE DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 12 BUCURESTI  2
175 17:13 STUDIO BUTTERFLY ALESIA MAGUREANU BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
176 17:16 CLUBUL SPORTIV AMARA ANSAMBLUL COREGRAFIC RITMIC DANS MODERN DUO MINICADETI 2 AMARA  1
177 17:19 STUDIO BUTTERFLY ARON MARTHA BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
178 17:22 CLUBUL SPORTIV AMARA ANSAMBLUL COREGRAFIC RITMIC DANS CARACTER DUO MINICADETI 2 AMARA  1
179 17:25 STUDIO BUTTERFLY ADELINA CULEA BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
180 17:28 CLUBUL SPORTIV AMARA ANSAMBLUL COREGRAFIC RITMIC DANS CARACTER TRIO MINICADETI 3 AMARA  2
181 17:31 STUDIO BUTTERFLY DARIA SANDU BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  3
182 17:34 CLUBUL SPORTIV AMARA ANSAMBLUL COREGRAFIC RITMIC OPEN DANCE TRIO MINICADETI 3 AMARA  1
183 17:37 STUDIO BUTTERFLY DARIA POPESCU BALET SOLO COPII 1 BUCURESTI  1
184 17:40 CLUBUL SPORTIV AMARA ANSAMBLUL COREGRAFIC RITMIC OPEN DANCE TRIO CADETI 3 AMARA  2
185 17:43 SCOALA DE CIRC „ FUNNY CIRCUS„ FUNNY CIRCUS HULA-HOOP GIMNASTICA ACROBATICA FORMATIE CADETI 12 BUCURESTI  1
186 17:46 STUDIO BUTTERFLY STUDIO BUTTERFLY-MOMENT 1 BALET FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  2
187 17:49 STUDIO BUTTERFLY STUDIO BUTTERFLY-MOMENT 2 BALET FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  1
188 17:52 SCOALA DE DANS LET`S DANCE LETS DANCE JUNIORS DANS MODERN FORMATIE CADETI 16 BUCURESTI  1
189 17:55 SCOALA DE CIRC „ FUNNY CIRCUS„ FUNNY CIRCUS JONGLERIE GIMNASTICA ACROBATICA FORMATIE MINICADETI 6 BUCURESTI  1
190 17:58 SOPHY DANCE INOTESTI TUDOR REBECA DANS TEMATIC SOLO COPII 1 PLOIESTI  2
191 18:01 SCOALA DE BALET „ODETTE„ „OM„- RIANNA DARLA DANS MODERN SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
192 18:04 SCOALA DE CIRC „ FUNNY CIRCUS„ BIANCA PREDA GIMNASTICA ACROBATICA SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
193 18:07 SOPHY DANCE INOTESTI SOPHY DANCE OPEN DANCE FORMATIE CADETI 8 INOTESTI  2
194 18:10 LICEUL FLORIA CAPSALI NASOI RUXANDRA IOANA BALET SOLO JUNIORI 1 BUCURESTI  3
195 18:13 SCOALA DE DANS LET`S DANCE LETS DANCE KIDS DANS MODERN FORMATIE COPII 10 BUCURESTI  2
196 18:16 SOPHY DANCE INOTESTI SOPHY DANCE DANS CARACTER FORMATIE CADETI 8 INOTESTI  2
197 18:19 SCOALA DE BALET „ODETTE„ MALEFICENT MUSICAL SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
198 18:22 CLUBUL COPIILOR SECTOR 3 STELUTE OPEN DANCE FORMATIE MINICADETI 16 BUCURESTI  2
199 18:25 SOPHY DANCE PLOIESTI IOANITIU CRISTINA MUSICAL SOLO CADETI 1 PLOIESTI  3
200 18:28 SCOALA DE BALET „ODETTE„ RIANNA DARLA DANS CARACTER SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
201 18:31 SCOALA DE BALET „ODETTE„ THE MUSK MUSICAL SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
202 18:34 SOPHY DANCE PLOIESTI SOPHY GIRLS DANS LATINO TRIO MINICADETI 3 PLOIESTI  1
203 18:37 CLUBUL COPIILOR SECTOR 3 MINISTELUTE DANS POPULAR FORMATIE COPII 14 BUCURESTI  3
204 18:40 CREATIVE KIDS CREATIVE KIDS CHITILA BALET FORMATIE COPII 7 CHITILA  3
205 18:43 SOPHY DANCE PLOIESTI RADU SARA DANS CONTEMPORAN SOLO MINICADETI 1 PLOIESTI  2
206 18:46 CLUBUL COPIILOR SECTOR 3 STELUTE DANS MODERN FORMATIE JUNIORI 24 BUCURESTI  2
207 18:49 SCOALA DE BALET „ODETTE„ VIVALDI- RIANNA DARLA BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
208 18:52 ASOCIATIA „ CUTE IDEA„ CUTE IDEA DANCE DANS TEMATIC FORMATIE COPII 8 BUCURESTI  1
209 18:55 CLUBUL COPIILOR SECTOR 3 STELUTE FANTEZIE COREGRAFICA FORMATIE MINICADETI 18 BUCURESTI  2
210 18:58 OV.I.DANCE ACADEMY ILLUSION URBAN DANCE TRIO CADETI 3 BUCURESTI  1
211 19:01 DAVID CENTER GRADINITA&AFTERSCHOOL DAVID CENTER AFTERSCHOOL DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 5 BUCURESTI  2
212 19:04 CLUBUL COPIILOR SECTOR 3 STELUTE DANS CARACTER FORMATIE CADETI 22 BUCURESTI  1
213 19:07 COLEGIUL TEHNIC MEDIA DUO TOMA DANS SPORTIV DUO JUNIORI 2 BUCURESTI  1
214 19:10 OV.I.DANCE ACADEMY I AM MIMI URBAN DANCE SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
215 19:13 CREATIVE KIDS CITA BIANCA BALET SOLO MINICADETI 1 CHITILA  2
216 19:16 SCOALA 130 „LUCEAFARUL„ SCOALA 130 DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 7 BUCURESTI  3
217 19:19 SCOALA DE BALET „ODETTE„ NEW DAYS MUSICAL SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
218 19:22 OV.I.DANCE ACADEMY MAD WORLD DANS CONTEMPORAN FORMATIE CADETI 7 BUCURESTI  1
219 19:25 CREATIVE KIDS CREATIVE KIDS CHITILA BALET FORMATIE COPII 6 CHITILA  2
220 19:28 COLEGIUL TEHNIC MEDIA HORA DANS POPULAR FORMATIE JUNIORI 13 BUCURESTI  2
221 19:31 OV.I.DANCE ACADEMY MODERN FUNK DANS MODERN FORMATIE CADETI 4 BUCURESTI  2
222 19:34 CELLINA DANCE CELLINA DANCE DANS POPULAR FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  2
223 19:37 CREATIVE KIDS CREATIVE KIDS CHITILA BALET FORMATIE COPII 7 CHITILA  1
224 19:40 HOBBY DANCE HOBBY DANCE JUNIOR 1 DANS MODERN FORMATIE COPII 8 BUCURESTI  2
225 19:43 SCOALA DE BALET „ODETTE„ DANSUL PAPUSILOR BALET FORMATIE COPII 8 BUCURESTI  2
226 19:46 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ARISTOCRATIC CAT MUSICAL SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
227 19:49 SCOALA DE BALET „ODETTE„ D`ARTAGNIAN FANTEZIE COREGRAFICA SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
228 19:52 SCOALA DE BALET „ODETTE„ AMORASUL BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
229 19:55 SCOALA DE BALET „ODETTE„ HELLO BABY DANS MODERN SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
230 19:58 SCOALA DE BALET „ODETTE„ CARTEA JUNGLEI DANS TEMATIC SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
231 20:01 HOBBY DANCE HOBBY DANCE JUNIOR 2 DANS MODERN FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  1
232 20:04 SCOALA DE BALET „ODETTE„ GRAMA ADRIANA DANS CARACTER SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
233 20:07 CELLINA DANCE CELLINA DANCE DANS MODERN FORMATIE CADETI 30 BUCURESTI  1
234 20:10 SCOALA DE BALET „ODETTE„ DOLLS BALET DUO COPII 2 BUCURESTI  2
235 20:13 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ELEMENTS DANS CONTEMPORAN SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
236 20:16 SCOALA DE BALET „ODETTE„ I WANNA WAKE DANS CONTEMPORAN SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
237 20:19 SCOALA DE BALET „ODETTE„ MY DREAM DANS CONTEMPORAN SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
238 20:22 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ZANA LILIAC BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
239 20:25 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ARISTOCRATIC CATS MUSICAL FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  1
240 20:28 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ZANA CANDORII BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
241 20:31 SCOALA DE BALET „ODETTE„ VARIATION CANARY BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
242 20:34 CELLINA DANCE CELLINA DANCE OPEN DANCE FORMATIE CADETI 16 BUCURESTI  1
243 20:37 SCOALA DE BALET „ODETTE„ COPPELIA (PAPUSA) BALET SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
244 20:40 SCOALA DE BALET „ODETTE„ LA FILLE MAL GARDE BALET SOLO COPII 1 BUCURESTI  2
245 20:43 SCOALA DE BALET „ODETTE„ FRASINEANU ALEXIA DANS CARACTER SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  3
246 20:46 SCOALA DE BALET „ODETTE„ LOVE YOURSELF DANS CONTEMPORAN SOLO CADETI 1 BUCURESTI  1
247 20:49 SCOALA DE BALET „ODETTE„ PAQUITA BALET SOLO COPII 1 BUCURESTI  3
248 20:52 SCOALA DE BALET „ODETTE„ THE JUNGLE OPEN DANCE SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  1
249 20:55 CELLINA DANCE CELLINA DANCE DANS LATINO FORMATIE CADETI 16 BUCURESTI  2
250 20:58 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF MINI CSOT DANS CARACTER FORMATIE MINICADETI 10 BUCURESTI  2
251 21:01 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF LEBEDELE RITMICE GIMNASTICA RITMICA FORMATIE CADETI 14 BUCURESTI  1
252 21:04 SCOALA DE BALET „ODETTE„ 2 MARY POPPINS MUSICAL DUO MINICADETI 2 BUCURESTI  1
253 21:07 SCOALA DE BALET „ODETTE„ TWO FLOWERS BALET DUO COPII 2 BUCURESTI  1
254 21:10 PERFECT SHOW  PERFECT SHOW MINI DANS LATINO FORMATIE MINICADETI 18 BUCURESTI  1
255 21:13 SCOALA DE BALET „ODETTE„ PAS DE TROIS BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2
256 21:16 PERFECT SHOW  PERFECT SHOW- NEW CREW URBAN DANCE FORMATIE JUNIORI 15 BUCURESTI  1
257 21:19 SCOALA DE BALET „ODETTE„ DANS CHINEZESC DANS CARACTER FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  2
258 21:22 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF MINI CSOT MAJORETE FORMATIE MINICADETI 10 BUCURESTI  –
259 21:25 SCOALA DE BALET „ODETTE„ SWEET VALSE BALET FORMATIE MINICADETI 14 BUCURESTI  1
260 21:28 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF EGRETELE LATINO GIMNASTICA RITMICA FORMATIE CADETI 10 BUCURESTI  2
261 21:31 SCOALA DE BALET „ODETTE„ ALL THE JAZZ MUSICAL SOLO MINICADETI 1 BUCURESTI  2
262 21:34 PERFECT SHOW  PERFECT SHOW JUNIORS URBAN DANCE FORMATIE SENIORI 12 BUCURESTI  1
263 21:37 CLUBUL SPORTIV OLIMPIC TRIUMF GERBERELE GIMNASTICA RITMICA FORMATIE CADETI 15 BUCURESTI  3
264 21:40 SCOALA DE BALET „ODETTE„ COLOMBINA VARIATION BALET SOLO CADETI 1 BUCURESTI  2

 

Premii Speciale:

 

  1. TROFEUL FESTIVALULUI PENTRU CEA MAI NUMEROASA FORMATIE- CLUBUL COPIILOR SECTOR 6

       2. TROFEUL FESTIVALULUI  PENTRU CELE MAI FRUMOASE COSTUME- SCOALA GIMNAZIALA „SFINTII VOIEVOZI„- „CLOPOTEII„

       3. TROFEUL FESTIVALULUI PENTRU CEA MAI BUNA IMPRESIE ARTISTICA- SCOALA DE DANS MONIQUE

 

PARTENERI

PARTENERI MEDIA

SPONSORI

GALERIE IMAGINI